Harlem 2017 - DUK

REGISTRACIJA

  • Laimėjau bilietą į Harlem’ą kitame festivalyje. Ar vistiek turėčiau pildyti registracijos formą internetiniame puslapyje?

Žinoma! Norime žinoti ar dalyvausi festivalyje ir paruošime tau bilietus iš anksto. Ir nepamiršk užsiregistruoti į Harlem’o konkursus!

  • Radau partnerį, kuris sutiko registruotis į lindyhop’o pamokas kartu su manimi, tačiau jis šoka kur kas geriau nei aš. Ar verta bandyti pateklį į Harlem’o pamokas?

Be jokios abejonės! Harlem’e pamokos vyksta visų lygių šokėjams, tačiau grupės yra sudaromos pagal šokėjų patirtį. Todėl nenusiminkit jei būsite išskirti į skirtingų lygių grupes. Nepamirškite, jog užpildyti registracijos formą turite abu, o pateiktame laukelyje nurodyti vienas kito vardus.

  • Registruojuosi į solo pamokas. Ar reikia nurodyti savaitinį valandų skaičių, praleidžiamą šokant solo ar bet kokius svingo eros šokius?

Reikėtų nurodyti bendrą valandų kiekį, praleidžiamą šokant bet kokio stiliaus svingo eros šokius.

  • Užpildžiau registracijos formą. Kas toliau?

Peržiūrėsime tavo duomenys kaip galėsime greičiau. Patvirtinus tavo dalyvavimą festivalyje, tau bus išsiųstas elektroninis laiškas su mokėjimo instrukcijomis. Turėsi septynias kalendorines dienas atlikti pavedimą. Jei per šį laikotarpį nesulauksime tavo mokėjimo, anuliuosime tavo registraciją ir suteiksime šansą šokėjams laukiantiems eilėje.

  • Po registracijos nesulaukiau elektroninio laiško iš Harlem. Ką turėčiau daryti?

Patikrinkite savo brukalų (spam) katalogą elektroninio pašto sistemoje. Kartais nutinka taip, jog automatiniai harlem.lt laiškai atsiduria būtent ten. Jei laiško, kurio taip lauki nėra ir ten, greičiausiai mes kol kas negalėjome patvirtinti tavo dalyvavimo festivalyje.

  • Užpildžiau registracijos formą iki bilietų pabrangimo dienos, tačiau kol kas negavau dalyvavimą patvirtinančio laiško. Ar tai reiškia, jog turėsiu mokėti pilną festivalio kainą?

Stengiamės peržiūrėti naujas registracijos formas per porą dienų nuo jų gavimo. Peržiūrėjus mes jas patvirtiname arba perkeliame į laukiančiųjų sąrašą. Jei registravotės vos kelios dienos iki bilietų pabrangimo datos ir patvirtinsime jūsų dalyvavime, jūs vis dar gausite nuolaidą bilietams. Tačiau, jei jūsų registracija bus perkelta į laukiančiųjų sąrašą ir patvirtinta po pabrangimo datos, deja, bet nebegalėsime jums suteikti nuolaidos.

  • Noriu už Harlemo bilietus mokėti dviem dalimis. Pirmą dalį sumokėjau iki pabrangimo datos, tačiau antrąją planuojų mokėti po jos. Ar antrasis mokėjimas taip pat bus su nuolaida?

Deja, bet tokiu atveju, antrasis mokėjimas turėtų padengti visą likutį iki pilnos festivlio kainos.

  • Užsiregistravau į lindyhop’o pamokas vienas(-a). Kokios mano galimybės papulti į pamokas?

Jei esi seklė (follower), tuomet gerokai padidintum savo šansus susiradusi veldį (leader), kuris sutikrų registruotis kartu. Nebent būsi tarp pirmųjų užsiregistravusių, tau gali tekti laukti iki pat festivalio iki kol atsiras galimybė pasiūlyti tau vietą pamokose.

  • Pamiršau užsiregistruoti į vieną iš Harlem’o konkursų. Ar reikės vėl registruotis iš naujo?

Nieko tokio! Parašyk elektroninį laišką į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai su savo pageidavimu ir mes pakeisime tavo registracijos duomenis. Tačiau, jei jau atlikai mokėjimą, mokestį už konkursą teks sumokėti atsiimant bilietus pirmomis festivalio dienomis.

  • Man reikalingas mokėjimo už Harlemą išrašas (invoisas). Kur turėčiau kreiptis?

Parašyk laišką į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai PRIEŠ atlikdamas mokėjimą ir mes padėsime individualiai.

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis